Kim jesteśmy

Aesir Film

Łódzki dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji wszelkich form filmowych
z przeznaczeniem do internetu, telewizji, kina lub mediów eksperymentalnych.

przewiń w dół
Kim jesteśmy? Nowoczesny dom produkcyjny stawiający
na innowację i siłę przekazu

Aesir Film.
Siła ekspresji dla Twojej historii

Jesteśmy domem produkcyjnym z wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach kreacji i reklamy. Realizujemy filmowe i multimedialne rozwiązania reklamowe o potwierdzonej skuteczności, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - takie, jak filmy wizerunkowe i korporacyjne, spoty reklamowe, teledyski muzyczne, sesje fotograficzne, oraz foto- i wideorelacje. Oferujemy również usługi z zakresu montażu 2D i 3D oraz postprodukcji filmowej. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin branży kreatywnej.

Realizujemy produkcje na potrzeby kina, telewizji, internetu, nośników multimedialnych, oraz innowacyjnych mediów takich, jak witryny transparentne, technologia VR czy aplikacje interaktywne. Posiadamy doświadczenie w realizacji nowatorskich projektów - współtworzyliśmy m.in. pierwszy w Polsce i na świecie cykl naukowy 3D pt. “Kardiologia XXI wieku” produkcji Taurus Film ITD.

Nasza dotychczasowa działalność zaowocowała realizacjami m.in. dla festiwali filmowych i muzycznych, firm z sektora medycznego, firm produkcyjnych i agencji reklamowych, oraz indywidualnych klientów z Polski i Irlandii. Zawsze dbamy, by nasze produkcje i skoncentrowane wokół nich działania marketingowe były silne wizualnie i komunikacyjnie, skutecznie przynosząc naszym klientom zysk.Co możemy dla Ciebie zrobić?

Realizacje
Showreel
wybranych realizacji

Zobacz nasze dotychczasowe produkcje

Nasza misja Film to nasza pasja, lecz nie tworzymy tylko dla sztuki. Tworzymy, by pomóc Ci rozwinąć skrzydła

Skuteczne budowanie wizerunku i generowanie zysku dla naszych Klientów poprzez nowoczesne, silne wizualnie i komunikacyjnie produkcje filmowe, które zapadną w pamięć odbiorców.

Wiemy, że najlepszy nawet film wizerunkowy czy produktowy nie jest celem, lecz środkiem służącym do osiągnięcia Twoich celów marketingowych. Dlatego tworzymy nasze produkcje tak, by miały siłę przekazu. Dokładamy starań, by trafiły do Twoich odbiorców. Stawiamy na stały rozwój innowacyjnych rozwiązań łączących produkcję filmową z marketingiem i technologią informacyjną, które zapewnią naszym klientom środki wyrazu i ekspozycję na miarę ich potrzeb.

Potrzebujesz reklamy?
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Darmowa konsultacja
FAQ Zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania na temat naszych produkcji

Czy moja firma skorzysta na produkcji filmu?

Oczywiście! Przekonanie, że filmy reklamowe przydają się tylko największym graczom to mit. Według statystyk, film jest najbardziej angażującą odbiorcę formą komunikatu - żadna inna forma reklamy nie oferuje porównywalnego potencjału marketingowego i komunikacyjnego. Niezależnie od skali Twojego biznesu, czy branży, w której działasz - posiadasz historię wartą przybliżenia Twoim obecnym i przyszłym klientom. Oferujemy szereg rozwiązań reklamowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb rozmaitych firm z przeróżnych branż.

Ile to kosztuje?

W przypadku produkcji filmowej czy fotografii, podanie sztywnego cennika nie jest możliwe. Na koszt produkcji składa się wiele czynników - takich, jak ilość dni zdjęciowych, godzin montażu, ilość i klasa wykorzystanego sprzętu i ogólnie pojęte wymogi realizacji. Przed przystąpieniem do wyceny, musimy poznać Twoje oczekiwania, wymogi, założenia emisyjne i ogólną wizję produkcji. Wówczas będziemy w stanie przygotować kosztorys wstępny, w którym szczegółowo oszacujemy koszt każdego elementu produkcji. Jeśli masz z góry założony budżet - określ go śmiało. W praktyce, największa optymalizacja kosztów produkcji możliwa jest na etapie koncepcji filmu i scenariusza - głównie od nich zależy, ile środków pochłonie produkcja.

Jakim sprzętem realizujecie zdjęcia?

Nie zamykamy się w sztywnej liście kamer czy lamp, ponieważ wychodzimy z założenia, że decyzje sprzętowe powinny być dostosowane do koncepcji produkcji - nie na odwrót. Posiadamy doświadczenie z różnym sprzętem zdjęciowym - od pełnoklatkowych lustrzanek po wysokiej klasy kamery filmowe RED czy Blackmagic. Kamery i osprzęt to dla nas narzędzie, służące nadrzędnemu celowi - opowiedzeniu Twojej historii w sposób dopasowany do Twojej firmy i jej potrzeb. Dostowujemy i doradzamy wybór konkretnych rozwiązań oraz formatów docelowych w zależności od koncepcji produkcji, grupy docelowej, wymogów technicznych zdjęć i przeznaczenia emisyjnego gotowego filmu (Youtube, telewizja, ekrany kinowe lub innowacyjne media VR).

Gdzie realizujecie produkcje?

Wszędzie. Siedziba Aesir Film mieści się w Łodzi, ale jesteśmy mobilni i realizujemy produkcje na terenie całego kraju (lub poza nim). Jak dotąd, najwięcej realizacji w terenie powstało w województwie łódzkim, pomorskim i zachodniopomorskim - realizujemy jednak projekty dla klientów z różnych części Polski i z zagranicy. Jesteśmy elastyczni, w zależności od Twoich potrzeb przyjedziemy do Ciebie lub zrealizujemy produkcję zdalnie (na przykład fotografując w studiu przesłane przez Ciebie produkty).