Czym się zajmujemy

Videokampania

Starannie zaplanowana strategia działań promocyjnych, zbudowanych wokół angażujących odbiorcę produkcji filmowych

czytaj dalej

Czym jest videokampania?

Istotą videokampanii jest stałe zwiększanie sprzedaży w Twojej firmie poprzez stworzenie angażującego odbiorców filmu i jego aktywną dystrybucję w sieci, zapewniającą mu odpowiednią ekspozycję. Odpowiednio przemyślany film wizerunkowy, reklamowy lub viral pozwoli opowiedzieć Twoją historię, której odbiorcy staną się Twoimi klientami. Długoterminowe działania dystrybucyjne wykorzystują natomiast potencjał mediów społecznościowych i ich narzędzi reklamowych, by ponieść tę historię w świat - tak, by dotarła do właściwych odbiorców.

Mówiąc prościej - opracowanie i realizacja videokampanii łączy w sobie kompetencje studia filmowego z elementami pracy agencji marketingowej i firmy pozycjonującej - wszystko w obrębie jednego domu produkcyjnego.

Korzyści

  • 01. Twój film stale dociera do nowych odbiorców, pracując na Twój zysk
  • 02. Możliwość monitorowania efektów kampanii
  • 03. Cała obsługa kampanii video leży po naszej stronie
  • 04. Optymalizacja kosztów produkcji - stała współpraca umożliwia rozłożenie ich w czasie.
Działania Kampania video łączy w sobie wiele elementów składowych. Każdy etap jest ważny dla jej skuteczności

Strategia przekazu

Produkcja filmowa

Dystrybucja filmu
w sieci

Rodzaje videokampanii Przykładowe rodzaje i zastosowania kompleksowych videokampanii

Kampanie social media

Skutecznie prowadzona i stale dostosowywana do rezultatów videokampania pozwoli Ci dotrzeć do szerokiej, lecz szczególnie dobrze rokującej dla Twojego biznesu grupy odbiorców i sprzedać im Twój produkt. Strategia działania opracowywana jest indywidualnie - dostosujemy wybór mediów, grup docelowych i sposób promocji uwzględniając rodzaj Twojego produktu lub usługi, tak, by dotarł do najlepiej rokujących odbiorców. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, dobrze opracowana kampania pomoże Ci zwiększyć zarówno rozpoznawalność marki, jak i sprzedaż.

Kampanie reklamowe YouTube

Z uwagi na ogromną liczbę użytkowników, YouTube to wiodąca platforma video o bezkonkurencyjnym potencjale marketingowym. Sprawna videokampania YouTube z wykorzystaniem krótkiego, intrygującego spotu reklamowego pozwoli Ci wykorzystać ten potencjał - zwiększy Twoje zyski, zbuduje Twój wizerunek i przełoży się na Twój sukces w branży.

Kampanie crowdfundingowe

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś sił w crowdfundingu, wiesz, jak istotne jest dotarcie do właściwych odbiorców, których zainteresuje Twój pomysł. Aktywnie koordynowana videokampania znacznie to ułatwi - nie tylko poinformuje świat o Twojej idei, ale też pomoże wyeksponować wszystkie jej mocne strony i przekona odbiorców, że warto w nią zainwestować.

Stała produkcja contentu video

Jeśli bardziej, niż dystrybucja jednej reklamy interesuje Cię stała produkcja cyklicznych materiałów filmowych o Twojej firmie - również dobrze trafiłeś. Z przyjemnością podejmujemy się długoterminowej współpracy z firmami, które potrzebują stałej obsługi przy tworzeniu contentu video. Przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjne plany cenowe, w ramach których zajmiemy się od A do Z wszystkimi Twoimi potrzebami związanymi z produkcją filmową, fotografią czy animacją.

Referencje

Temp-Glass

"Bardzo dobrze mi się współpracuje z Aesir Film. Animacje i filmy na wysokim poziomie, które uskuteczniają promocję. To firma, która dba o każdy szczegół, jeśli chodzi o wizerunek firmy w internecie."

_

LF Sp. z o.o.

"Jesteśmy zadowoleni ze zdjęć naszych produktów. Profesjonalne Packshoty i artystyczne zdjęcia ekspozycji wykonane przez Aesir Film idealnie wpisały się w naszą estetykę."

_

Reequest

"Wielokrotnie korzystaliśmy z usług Aesir Film przy montażu filmów promocyjnych. Za każdym razem efekt ich pracy był na bardzo wysokim poziomie, charakteryzują się kreatywnością i dużą dbałością o detale. To firma zdecydowanie godna polecenia."

_

Szkoła Muzyczna CASIO

"Szkoła Muzyczna CASIO w Łodzi poleca tę firmę! Zawsze profesjonalne filmy i montaż z naszych koncertów!"

_