Czym się zajmujemy

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu produkcji filmowej
dla świata biznesu i kultury.

czytaj dalej
Produkcja filmowa Kompleksowa realizacja angażujących odbiorcę i atrakcyjnych wizualnie form filmowych

Film jest stale ewoluującą formą przekazu o ogromnym potencjale.

Niezależnie od branży, w jakiej działasz, profesjonalna produkcja filmowa pozwoli zaprezentować Twoją markę w atrakcyjny dla odbiorcy sposób, podnosząc jednocześnie Twój prestiż. Zastosowania filmu w biznesie są niezliczone. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, by Twój przekaz był oryginalny i angażujący, spełniał nowoczesne standardy i urzekał atrakcyjnymi wizualnie ujęciami.

Więcej szczegółów
Animacja Produkcja różnorodnych animacji 2D i 3D oraz zaawansowany motion design

Animacja pozwala tworzyć sceny ograniczone jedynie wyobraźnią.

Animacja doskonale sprawdza się jako przejrzysta ilustracja treści trudnych do pokazania tradycyjnymi ujęciami. Może być zarówno dodatkiem uzupełniającym tradycyjny film, jak i stanowić kompletną produkcję. Realizujemy rozmaite rodzaje animacji - od prostych prezentacji do zaawansowanych scen 3D. 

Więcej szczegółów
Fotografia Profesjonalne sesje fotograficzne do różnorodnych zastosowań
nowoczesnego biznesu

Statyczne kadry ukazujące Twoją markę w jak najlepszy sposób.

Fotografia biznesowa wciąż jest podstawą skutecznej komunikacji wizualnej w biznesie. Odpowiednio wykonane zdjęcia pozwolą wyrazić komunikat Twojej marki w pojedynczych obrazach lub wyeksponować atrakcyjność Twoich produktów. Realizujemy sesje zdjęciowe na potrzeby rozmaitych zastosowań biznesowych i wizerunkowych.

Więcej szczegółów
Videokampania Starannie zaplanowana strategia działań promocyjnych, zbudowanych wokół angażujących odbiorcę produkcji filmowych

Profesjonalna produkcja oraz długoterminowe działania marketingowe.

Istotą videokampanii jest stworzenie spełniającego określone założenia marketingowe filmu oraz jego aktywna, długoterminowa dystrybucja w sieci. Pomożemy Ci opracować strategię działań marketingowych, których podstawowym elementem jest promujący Twoją firmę lub usługę film, a następnie zadbamy, by Twój przekaz dotarł do jak największej liczby odbiorców i zamienił ich w klientów Twojej firmy.

Poznaj korzyści videokampanii

Porozmawiajmy o Twojej produkcji