>

Czym się zajmujemy

Produkcja filmowa

Kompleksowa realizacja angażujących odbiorcę i atrakcyjnych wizualnie form filmowych

przewiń w dół
Filmy promocyjne Filmy reklamujące markę, produkt lub usługę

Chcesz wypromować swoją markę lub produkt? Film promocyjny to niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwoli dotrzeć do potencjalnych klientów i zainteresuje ich Twoją ofertą. Przemyślana treść w połączeniu z odpowiednio skomponowaną warstwą wizualną niesie w sobie nieporównywalny z innymi mediami potencjał reklamowy. Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie niebanalne filmy reklamowe podnoszące prestiż Twojej firmy, pozwalające jej wyróżnić się spośród konkurencji, angażujące odbiorców w Twój przekaz i doskonale ukazujące atuty jej produktów, co znacznie zwiększy ich sprzedaż.

Filmy wizerunkowe i korporacyjne Produkcje budujące wizerunek Twojej marki

Starannie wykreowany, spójny wizerunek firmy niejednokrotnie przesądza o jej sukcesie na rynku. Profesjonalny film wizerunkowy nadaje się do tego celu doskonale - w ciągu kilku minut pokaże Twoją firmę od najlepszej strony, oraz pozwoli opowieć Twoją historię w przystępny i widowiskowy sposób. Dołożymy starań, by Twój film ukazywał najlepsze cechy Twojej firmy i budował dokładnie taki wizerunek, jakiego potrzeba Twojej marce, łącząc starannie dopracowany przekaz z uzupełniającymi jego wydźwięk kadrami, kolorami i światłem.

Spoty reklamowe Krótkie formy reklamowe do telewizji lub internetu

Spot reklamowy to krótki film promujący markę lub jej ofertę, przeznaczony przeważnie do emisji w telewizji lub w kampaniach internetowych. Jego zadaniem jest skupić w krótkim czasie maksimum uwagi odbiorcy i zawrzeć jak najwięcej treści, w jak najbardziej zapadającej w pamięć formie. Oferujemy produkcję oryginalnych, kreatywnych spotów, które spełnią normy emisyjne dowolnych mediów docelowych i podbiją serca odbiorców, zwiększając Twoje zyski.

Filmy viral Przyciągające uwagę filmy, które żyją własnym życiem

Produkcje viral to specjalny rodzaj reklamy, blisko powiązany z marketingiem partyzanckim. Przekaz marketingowy jest w nich subtelny i zakamuflowany. Film viral może być zabawny lub pouczający - jego siłą jest jednak zawsze nietuzinkowa akcja i treść, na tyle interesująca dla docelowego odbiorcy, by sam udostępniał go w kręgach swoich znajomych, zwiększając tym samym świadomość Twojej marki. Brzmi interesująco? Chętnie stworzymy dla Ciebie niebanalny film viral, który odbiorcy pokochają i skojarzą z Twoją firmą.

Filmy eventowe Angażujące relacje z eventów lub festiwali

Niezależnie, czy jesteś organizatorem dużego festiwalu, czy planujesz event firmowy - profesjonalny film eventowy nie tylko upamiętni to wydarzenie, lecz także zwiększy jego prestiż. To idealna forma reklamy imprez cyklicznych, która wprowadzi odbiorców w atmosferę Twojego eventu i zachęci ich do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Angażujący film eventowy pomoże też zyskać wydarzeniu szerszy wydźwięk, skutecznie zwiększając rozpoznawalność Twojej marki i budując jej pozytywny wizerunek.

Teledyski Film ilustrujący i promujący utwór muzyczny

Tworzysz muzykę? Jesteś solistą lub masz zespół? Niezależnie od etapu, na jakim jesteś na swojej muzycznej drodze, teledysk pozwoli wypromować Twoją twórczość we wszelkiego rodzaju mediach. Od klipów zmontowanych z ujęć zespołu po złożone fabularne teledyski - z przyjemnością pomożemy Ci ubrać Twoją muzykę w obrazy, które zapamiętają Twoi odbiorcy.

Montaż i postprodukcja Kompleksowe usługi montażu filmowego i postprodukcji

Planujesz lub realizujesz produkcję i potrzebujesz montażysty? Masz już materiał i potrzebujesz poskładać go w całość? Oferujemy outsourcing kompleksowych usług montażowych i postprodukcyjnych. Posiadamy doświadczenie z montażem rozmaitych form filmowych, na wszelkie platformy emisyjne. Wszystkie produkcje poddajemy korekcji kolorów i, w razie potrzeby, zaawansowanej postprodukcji. Montujemy głównie na Avidzie, lecz sprawnie poruszamy się też w środowisku Premiere. Posiadamy pełny pakiet Adobe, którym wspomagamy się w zastosowaniach postprodukcji i motion designu.

Produkcje autorskie Filmy dokumentalne, shorty, seriale

Realizujemy autorskie produkcje filmowe, m.in. filmy dokumentalne, edukacyjne, programy telewizyjne, shorty, seriale. Zajmujemy się wszystkimi etapami produkcji - od opracowania koncepcji i dokumentacji, poprzez zdjęcia, aż po montaż i postprodukcję. Reprezentujesz firmę lub instytucję z zapotrzebowaniem na produkcję filmową? Z przyjemnością podejmiemy się realizacji.

Porozmawiajmy o Twojej produkcji