>

Czym się zajmujemy

Animacja

Produkcja różnorodnych animacji 2D i 3D oraz zaawansowany motion design

przewiń w dół
Animacja 2D Stylizowane animacje rysunkowe o różnym stopniu skomplikowania

Animacje 2D doskonale sprawdzają się jako ilustracje idei lub procesów. Są również idealnym rozwiązaniem w przypadkach, gdy potrzebne jest nadanie produkcji nietuzinkowej, wybijającej się z tłumu stylistyki. Różnorodność kreski i sposobu animowania pozwala uzyskać zróżnicowany charakter animacji 2D. Jesteśmy w stanie zrealizować projekty o różnym stopniu skomplikowania - od animacji opartej na tekście i piktogramach, po zaawansowane animacje poklatkowe.

Animacja 3D Zaawansowane animacje przestrzenne z naciskiem na fotorealizm

Animacja 3D pozwala na tworzenie dokładnych i realistycznych scenografii, obiektów lub ilustracji. Sprawdza się zarówno jako zaawansowana wizualizacja obiektów i ujęć niemożliwych do nakręcenia tradycyjnymi metodami (takich, jak np. procesy zachodzące w organizmie człowieka), jak i sposób na wykreowanie unikalnych, stylizowanych światów na potrzeby wymyślnych kampanii reklamowych. Realizujemy animacje o różnych zastosowaniach i stopniach skomplikowania - od prostych schematów 3D po animację postaci.

Logo reveal Animacje prezentujące Twoje logo w interesujący i łatwy do zapamiętania sposób

Przemyślana i kojarząca się z marką animacja logo stanowi prestiżowy i wyrazisty element identyfikacji wizualnej marki. Znajduje zastosowanie wszędzie, gdzie pojawiają się materiały multimedialne firmy - konsekwentnie stosowana, pozwoli umocnić spójny wizerunek firmy i znacząco zwiększy rozpoznawalność stosowanych w działaniach marketingowych filmów i prezentacji.

Openingi Oryginalne sekwencje wprowadzające w klimat Twojej produkcji

Openingi to nieodłączny element identyfikacyjny seriali telewizyjnych oraz wielu produkcji fabularnych lub dokumentalnych. Mogą również otwierać pokazy na festiwalach filmowych, a w dobie rozwoju mediów społecznościowych, coraz częściej stosowane są na kanałach vlogowych. Oferujemy opracowanie koncepcyjne i realizację wyróżniających się openingów, które będą jednoznacznie kojarzyć się z Twoim programem i wprowadzą odbiorców w jego atmosferę.

Animacje produktowe Dynamiczna, interesująca prezentacja Twojego produktu

Trójwymiarowe animacje typu packshot to idealny sposób na zaprezentowanie Twoich produktów i ich atutów, budowy, oraz sposobu działania. To nowoczesna forma reklamy ograniczona jedynie wyobraźnią. Stworzymy dla Ciebie fotorealistyczne animacje produktowe, które przyciągną uwagę Twoich klientów, uwypuklą najważniejsze cechy Twojego produktu i dokładnie objaśnią jego działanie.

Explainer Animacje wyjaśniające w przystępny sposób działanie Twoich usług

Animacja typu explainer pozwoli dokładnie i przystępnie wyjaśnić ideę Twojej usługi lub modelu biznesowego. To idealne rozwiązanie dla startupów oferujących innowacyjne usługi. Doskonale działa również jako atrakcyjna w odbiorze instrukcja obsługi Twojego portalu internetowego czy aplikacji. Oferujesz innowacyjne rozwiązania i szukasz sposobu, by o nich opowiedzieć? Z przyjemnością zrealizujemy explainer, który wytłumaczy Twoją wizję Twojemu klientowi i przekona go do Twojej koncepcji.

Motion design Zaawansowane techniki postprodukcji, wzbogacające ujęcia filmowe

Motion design polega na wkomponowaniu mniejszych animacji i ilustracji w materiał filmowy. Tego typu elementy niejednokrotnie wzbogacają film zarówno estetycznie, jak i merytorycznie - stanowią dodatkową warstwę treści marketingowej (np. hasła reklamowe, dane o firmie) lub informacyjnej. Zaprojektowane spójnie z identyfikacją marki mogą ponadto dodatkowo zwiększać jej rozpoznawalność. W Aesir Film stosujemy zaawansowane techniki postprodukcyjne, by elementy wkomponowane w film wyglądały naturalnie i stanowiły spójną całość z ujęciami.

Modele i wizualizacje 3D Wizualizacje architektoniczne, modele 3D, statyczne rendery

Potrzebujesz wizualizacji wnętrza? Produkujesz meble lub sprzęt domowy i chciałbyś przedstawić go w realistycznych scenografiach? Chcesz zwizualizować nieistniejący jeszcze produkt na podstawie schematów? Potrzebujesz modeli 3D do aplikacji interaktywnej lub renderów do katalogu? Oferujemy realizację statycznych modeli i renderów 3D o wysokim fotorealizmie i dokładnym odwzorowaniu detali, do wszelkich zastosowań multimedialnych i reklamowych.

Porozmawiajmy o Twojej produkcji