Aesir. Media Strategy House.

Jesteśmy połączeniem wyspecjalizowanego studia filmowego i agencji marketingowo-strategicznej.

Firma Aesir powstała w 2016 roku, na bazie naszego kilkuletniego wówczas doświadczenia w branży. Początkowo działaliśmy jako typowe studio produkcyjne, pracujące głównie dla większych agencji kreatywnych i software house'ów. Był to okres "stawania na nogach" w branży - oprócz typowych produkcji video realizowaliśmy więc animacje... ale także strony internetowe (swego czasu oferując nawet własne rozwiązanie CMS), czy frontend development na potrzeby aplikacji web, co dziś pozwala nam dobrze rozumieć bolączki i potrzeby branży IT.

Z czasem, porzucaliśmy dodatkowe obszary działalności, koncentrując się w 100% na produkcji filmowej.

Wyciągaliśmy też wnioski z obserwacji branży reklamowej i niektórych jej "tradycyjnych" praktyk: montaże ujęć stockowych i infografik sprzedawane jako "filmy warte więcej niż tysiąc obrazów"; z drugiej strony - perfekcyjnie zrealizowane produkcje, które przez brak odpowiedniej strategii marketingowej nie miały szansy przynieść Klientom zysku.

Zrozumieliśmy, że nie chcemy iść żadną z tych dróg.

Aesir. The Media Vikings.

Nasza misja.

Akceleracja rozwoju firm za pomocą angażujących treści filmowych o maksymalnej skuteczności strategicznej.

Umów darmową sesję strategiczną

Nasze wartości.

Ansuz - Mądrość.

  • Podstawą naszych działań jest zawsze przemyślana strategia, oparta na dogłębnej analizie sytuacji.
  • Każda pojedyncza produkcja jest elementem większego mechanizmu, zaprojektowanego na osiągnięcie konkretnego celu.
  • Komunikacja jest świadomie dostosowana do odbiorcy docelowego oraz celu, któremu ma służyć.
  • Nigdy nie przestajemy się rozwijać: stale zwiększamy swoje kompetencje i udoskonalamy rozwiązania.

Uruz - Siła.

  • Stawiamy na maksymalną siłę przekazu każdej naszej produkcji czy kampanii strategicznej.
  • Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania o dużej sile działania.
  • Niezależnie od złożoności produkcji, dbamy o wysoką jakość na każdym jej etapie, dążąc do tworzenia silnych audiowizualnie form filmowych.
  • Dbamy o wzmocnienie każdego elementu systemu, eliminując wszelkie słabe punkty, mogące wpływać na wyniki osiągane przez naszych Klientów.
Aesir: Wisdom and Strength

Nasz zespół.

Peter Wesołowski / Chief Executive Officer

Video content strategist, reżyser i operator. Absolwent sztuk wizualnych ze specjalizacją postprodukcji filmowej, swoją przygodę z produkcją filmową rozpoczął już w liceum, terminując na planie jako asystent operatora. Karierę zaczynał jako montażysta i animator, z czasem jednak poświęcił się w pełni sztuce operatorskiej - od zawsze będącej jego życiową pasją - oraz teorii i praktyce strategii biznesowej.

Daria Cichowlas / Chief Operating Officer

Kierownik produkcji, montażystka, charakteryzatorka i specjalistka social media. Z wykształcenia magister historii sztuki, pasjonuje się kostiumologią, filmem, stylizacją, charakteryzacją i rekonstrukcją historyczną. Fotograf eventowy i sesyjny, na planie filmowym jest prawą ręką operatora, często pełniąc funkcję drugiego reżysera.

Wykwalifikowany zespół
na każdym etapie realizacji.

W zależności od zakresu produkcji, współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami różnych dziedzin kreatywnych i technologicznych: animatorami, montażystami, operatorami, grafikami czy webdeveloperami.

Wspólnie z nimi jesteśmy w stanie stworzyć multidyscyplinarny zespół, który sprosta wymaganiom najbardziej niestandardowych realizacji.

Aesir. The Media Vikings.

Umów darmową sesję strategiczną